شرکت یراق خودنگه دار شبکه در سال 1386 با پشتوانه بیش از 40 سال تجربه در صنعت طراحی و تولید یراق آلات برق فشار ضعیف و متوسط به منظور طراحی و تولید یراق آلات خودنگه دار تاسیس گردید و از آغار با برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت توانست به سرعت راه به بازار نو ظهور شبکه خودنگه دار در صنعت براق ایران یابد.
درگامهای اولیه شروع به مشابه سازی (مهندسی معکوس) قطعات بین المللی کرد و در گام بعدی با نگاه مهندسی و تجربه در مدریت مجموعه شروع به بومی سازی قطعات نمونه و درسالهای اخیر با توجه به مشکلات موجود در شبکه برق در سطح کشور به طراحی و اختراع بیش از پنج قطعه به ثبت رسیده در ارگانهای ذی ربط و ثبت و با تایید کلیه یراق آلات از سوی پژوهشگاه نیرو در تمام شرکتهای توزیع برق کشور مشغول فعالیت می باشد و با توجه به کیفیت محصولات اقدام به صادرات به کشور های همسایه نموده و در آینده با نگاهی درخشان در این صنعت برای دسترسی به قله های مرتفع تر ممارست خواهد ورزد.​​​​​​​

کاری که ما انجام می دهیم
ما طیف گسترده ای از محصولات در مجموعه صنعتی یراق گستر شبکه و یراق خودنگه دار شبکه
راه حل ها را برای خطوط هوایی فشار ضعیف و متوسط و شبکه های گرم و خودنگهدار داریم.
طراحی و تولید جعبه های انشعاب هوایی و جعبه های فیدر سر خط و کانکتورهای 1به 2 و 1 به 4 و کلمپ های انتهایی با قابلیت کشش بالای 22 kN
برای آماده شدن چالش های آینده، ما به طور مداوم به همراه کادر طراحی و مهندسی خود
​​​​​​​راه حل های هوشمند جدید برای بهبود هرچه بیشتر شبکه انتقال را جستجو می کنیم.

___________________

توسعه می دهیم
ما ایده ها و محصولات خود را طراحی، آزمایش و تولید می کنیم. این به ما فرصتی می دهد تا نیازهای مشتری را در سطح کشور براورده کنیم و نوآوری های جدیدی را به بازار عرضه کنیم.
با طراحی و تولید برخی از ادوات و دستگاهای آزمایشگاهی در داخل مجموعه و همکاری مستمر با پژوهشگاه نیرو و آزمایشگاهای صنعتی دیگر در بخش خصوصی تولیدات خود را ارزیابی کامل کرده و تضمین می کنیم که 
محصولات بادوام، با کیفیت و ماندگاری طولانی مدت تولید می شود.

___________________

پرسنل ما مهمترین دارایی ما هستند
ما برای تولید بهبود و رشد در مسیر طراحی و تولید بر اساس افراد و توانایی های خود و بر مبنای بلندمدت سرمایه گذاری می کنیم. در خودنگه دار ، ما کارکنان خود را بزرگترین دارایی مجموعه خود دانسته و این مجموعه بدون آنها وجود نخواهد داشت ما می خواهیم یک فرهنگ کار گروهی قوی با پرسنل ایجاد کنیم.
تجربه  نشان داده است که رفاه کارکنان به رضایت بهتر مشتری و در نتیجه بهبود نتایج تجاری کمک می کند.
به عنوان یک مجموعه صنعتی، ما برای فداکاری، انگیزه و روحیه ای که پرسنل در کار روزانه خود نشان می دهند، ارزش قائل هستیم و معتقدیم که کارکنان شایسته، متعهد برای افزایش توانایی های مجموعه و ارائه محصولات با کیفیت ضروری است. ما تنوع را به عنوان نقطه قوتی می بینیم که به ما کمک می کند با استعدادترین و با انگیزه ترین افراد را جذب کنیم.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش